אביזרים אלחוטיים:
ליהנות
מחופש אלחוטי אמיתי    
 
הגיע הזמן שתתמקד פחות בשמיעה ויותר במה שחשוב באמת: החיים.
האביזרים האלחוטיים של Cochlear משתמשים בפרוטוקול אלחוטי זהה לזה שבו משתמשים התקני Bluetooth©  ו-- Wi-Fi הם עמידים, וניתן לסמוך עליהם במבחן הזמן, כשהם מציבים את הסטנדרט לקישוריות אלחוטית. זה אומר חיבור ברור, מאובטח ללא ההפרעה, וללא נפילת אותות בהם ניתן להיתקל עם מערכות אלחוטיות אחרות.
פשוט לחץ על כפתור הזיווג והפעל את הכח של מעבד הקול שלך. תוך שניות אתה מחובר. וזהו זה. לאחר שזיווגת בין מעבד הקול שלך לאביזרים האלחוטיים, תוכל להדליק ולכבות את האביזרים שלך בקלות, בלחיצת כפתור.
 

 
  לשמוע בכל מקום.
המיני מיקרופון הנייד מעביר את גלי הקול והדיבור ישירות למעבד הקול שלך. זה מושלם עבור בת/ן הזוג שלך לארוחת הערב או למורה של הילד שלך. פשוט הצמד את המיקרופון לבגדיהם והוא ישדר את הדיבור באופן אלחוטי. כך שתשמע אותם בצורה ברורה יותר, לא משנה מה קורה סביבך.
 
התנתק ואז התחבר
חיבור Bluetooth אמין של הדיבורית לטלפון, הופך את הזרמת המוסיקה, ישירות למעבד הקול שלך, לקלה ביותר. בניצול מלא של פונקציות השליטה הקולית של הטלפון החכם שלך, תוכל לבצע שיחות בלי ידיים, אפילו לא תצטרך להוציא את הטלפון מהכיס שלך .
 
הגדל את חוויית הטלוויזיה שלך
תיהנה מצליל סטריאו ברור וצלול המועבר ישירות מהטלוויזיה למעבדי הקול, בלי שתופרע מהשיחות המתנהלות סביבך. תוכל לנוע בחופשיות ועדיין לשמוע את הטלוויזיה או את מערכת הסטריאו בלי להגביר את הווליום.
 אקווה פלוס:

לשמוע את קולו של הים .
ולהשיב לו.
אם קיימים בריכה, אגם או ים הקוראים בשמך, התכונן לקראתם!
  Cochlear™ Nucleus® Aqua+ פותח עולם חדש של פעילויות מים ותהיה מסוגל לשמוע כל טיפה שלהם.
 
Aqua+  הוא שרוול סיליקון רך וגמיש המתאים למעבדי הקול מסדרת  CP810  או CP900 (עם סוללות נטענות).
בזמן השימוש יחד עם טבעת שדר  Aqua+ תוכל להנות מפעילויות מים בהן קיים צורך בהגנה נוספת.
דרגת ההגנה ממים IP68 היא ההזמנה שלך להירטב ללא נרתיקים מסורבלים או כבלים מעצבנים   Aqua+נישא בנוחות על האוזן.
 
קל לשימוש – אטום את מעבד הקול בתוך השרוול, חבר את טבעת השדר Aqua+  ואתה מוכן לפעולה.